Спортивне свято в КНУ

.


12 вересня 2018 року в навчально-спортивному комплексі КНУ відбулося спортивне свято з нагоди Дня Університету та Дня фізичної культури і спорту України.

Гідним проведенням заходу опікувалися кафедра фізичного виховання та спорту КНУ, а такожвідділ по роботі зі студентами. Почесними гостями урочистостей стали проректор з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) Олександр Рожко, заступник голови Первинної профспілкової організації КНУ Дмитро Чомко й представники міської та районної адміністрації м. Києва. Від імені адміністрації КНУ та представників державної влади прозвучало безліч слів привітань активній молоді Шевченкового університету та її викладачам.

Потому відбулися урочисті нагородження:

  • збірну команду з футболу КНУ відзначали за І місце в Першості міста Києва з футболу серед ЗВО ІІІ-ІV рівня акредитації;
  • студентську команду Університету – за І місце в Спартакіаді Голосіївського району міста Києва серед ЗВО ІІІ-ІV рівня акредитації;
  • команду викладачів КНУ – за І місце в Спартакіаді Голосіївського району міста Києва серед професорсько-викладацького складу ЗВО ІІІ-ІV рівня акредитації.

Студенти КНУ імені Тараса Шевченка, окрім нагород від столичної влади, одержали відзнаки й за здобуті призові місця в Спартакіадах Університету 2017-2018 н. р.Â У відповідних силових групах нагороди здобули:

  • за І місце: спортсмени економічного факультету, ФРЕКСу та ФІТу;
  • за ІІ місце: представники факультету комп’ютерних наук та кібернетики, Інституту філології та факультету соціології;
  • за ІІІ місце: студенти географічного факультету, ІВТ та факультету психології.

Не залишилися без подяк і викладачі кафедри фізичного виховання та спорту, які гідно готували своїх вихованців до університетських та міських змагань. Щоб продемонструвати свою фізичну витривалість і силу, студенти взяли участь у трьох видах естафет: вели гімнастичні м’ячі, бігали наввипередки, зав’язували стилізовані під кольори українського прапора стрічки та переносили предмети. Суворе професійне журі після підрахунків і перевірки результатів розподілило призові місця так:

  • І місце вибороли спортсмени Інституту високих технологій;
  • ІІ місце дісталося вихованцям Українського фізико-математичного ліцею КНУ;
  • ІІІ місце здобули студенти фізичного факультету Університету.

Загальний піднесений і бадьорий настрій доповнювався показовими виступами студентів і викладачів Університету, присутні зробили безліч фотографій на згадку про подію, а наприкінці свята відбувся ще й волейбольний турнір між викладачами.

 

За матеріалами центру комунікацій КНУ

Як часто ви відвідуєте нас?