КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

1 грудня 2010 року о 15:00 в актовій залі Головного навчального корпусу університету відбудеться конференція трудового колективу з  порядком денним:                  1. Вибори керівних органів конференції трудового колективу.                 …

Відбулися звітно-виборчі профспілкові збори студентів ф-ту соціології

25 листопада 2010 р. в 411 ауд. Червоного корпусу унівеситету відбулися звітно-виборчі профспілкові збори студентів факультету соціології. Новою головою профбюро стала студентка 4 курсу факультету соціології Білоус Тамара Миколаївна.

Відбулася звітно-виборча профспілкова конференція студентів Інституту журналістики

23 листопада 2010 р. відбулася звітно-виброча профспілкова конференція студентів Інституту журналістики. Новообраним головою профбюро став студент І курсу ІЖ Кізь Микола Васильович.