Склад профкому

СПИСОК ЧЛЕНІВ ПРОФКОМУ

(рішення звітно-виборчої конференції Первинної профспілкової організації Київського національного університету імені Тараса Шевченка від 06.03.2020 р.)

Прізвище, ім‘я по батькові

Факультет, підрозділ/Посада

Комісії

Телефони

1

Куровська Людмила Францівна* ННЦ «ІБіМ»/зав.лаб. 63-74

2

Лукашов Дмитро Володимирович ННЦ «ІБіМ»/зав.каф. 521-33-74

3

Горбань Марія Миколаївна* ННЦ «ІБіМ»/студент

4

Любіцева Ольга Олександрівна* Географ./зав.каф. 63-52

5

Корогода Наталія Петрівна Географ./доцент

6

Горганюк Павло Миколайович* Географ./студент

7

Диняк Оксана Василівна* ННІ «ІГ»/доцент 24-33

8

Чомко Дмитро Федорович ННІ «ІГ»/доцент 35-89

9

Сахарчук Марія Юріївна* ННІ «ІГ»/студент

10

Филюк Галина Михайлівна* Економ./зав.каф. 259-01-47

11

Іваненко Олена Іванівна Економ./доцент

12

Глущенко Ірина Олексіївна* Економ./студент

13

Женченко Марина Іванівна* Ін-т журн./доцент 481-45-36

14

Терещенко Євген Олександрович* Ін-т журн./студент

15

Голубєва Катерина Миколаївна* Ф-т кіберн./асистент 22-81

16

Требіна Наталія Миколаївна Ф-т кіберн./пров.інж. НДЧ

17

Курдельчук Тетяна Ігорівна* Ф-т кіберн./студент

18

Сербіна Наталія Федорівна* ІМВ/доцент 481-45-93

19

Рудковська Анна Юріївна ІМВ/доцент 481-44-21

20

Лилик Віталій Васильович* ІМВ/студент

21

Іваницька Лілія Василівна* Істор. ф-т/доцент

22

Машевський Олег Петрович* Істор. ф-т/зав.каф. 239-24-34

23

Прищепа Максим Дмитрович* Істор. ф-т/студент

24

Борисейко Олександр Віталійович* Мех-мат./доцент 259-03-07

25

Курилко Олександр Борисович Мех-мат./асистент

26

Бакай Василь Васильович* Мех.-мат./студент

27

Радченко Сергій Петрович* ФРЕКС/доцент 25-01

28

Нетреба Андрій В’ячеславович ФРЕКС/Доцент 65-27

29

Дейкало Артем Юрійович* ФРЕКС/студент

30

Миронова Валентина Миколаївна* ІФ/доцент 34-15

31

Макогонюк Наталія Григорівна ІФ/філолог 1 кат. 32-95

32

Крикун Аліна Володимирівна* ІФ/студент
33 Козак Людмила Володимирівна* Фізичн./доцент

34

Кузьмич Андрій Григорович Фізичн./ с.н.с.

35

Макаренко Олексій Володимирович Фізичн./доцент 526-22-95

36

Шаталюк Владислав Сергійович* Фізичн./студент

37

Штельмашенко Анастасія Дмитрівна* Філософ./ асистент

38

Стичинська Анна Броніславівна Філософ./асистент 239-31-23

39

Шпильовий Микита Андрійович* Філософ./студент

40

Корж Надія Василівна* Соціол./пров.фахівець 63-55

41

Жуков Віктор Іванович Соціол./доцент

42

Медведєва Аліна Юріївна* Соціол./студент

43

Терлецька Лариса Гаріївна* Психол./доцент 239-32-25

44

Кириленко Таїса Сергіївна Психол./доцент 239-32-25

45

Гоштинар Ольга Миколаївна* Психол./студент

46

Хиля Ольга Володимирівна* Хімічн./доцент 239-33-12

47

Хімічн.

48

Луцюк Тетяна Миколаївна* Хімічн./студент

49

Грабовська Оксана Олександрівна* Юридичн.ф-т/доцент 239-32-45

50

Пірон Іван Степанович Юридичн./керівн.відділу

51

Сьомко Юлія Олександрівна* Юридичн./студент

52

Іванов Іван Іванович* ІВТ/доцент 526-05-82

53

Загоруйко Анастасія Григорівна* ІВТ/студент

54

Тонконоженко Леся Юріївна* КГРТ/зав. лаб.

55

Соколов Олександр Євгенійович* КГРТ/студент

56

Новікова Ірина Єдуардівна НДЧ/н.с.

57

Тмєнова Наталія Пилипівна* ФІТ/заст.декана

58

Матвієнко Євгеній Григорович* ФІТ/студент

59

Лукач Олена Євгенівна* КФВ/ст. викладач 521-32-97

60

Браун Вадим Олегович* ВІ/ с.н.с.

61

Бродецький Сергій Борисович* Універс.клініка/лікар-стоматолог

62

Сапожнікова Олена Василівна* ПВ/ст.викладач

63

Мозгова Альона Михайлівна* АО/пров.інженер

64

Горєлова Олена Аріївна* АГЧ/нач. відділу оренди 095-392-23-22

65

Верещинська Олександра Ігоревна* АГЧ/пров.інженер 32-94

66

Ілюк Наталія Михайлівна* НБ/зав.сектрором 32-08

67

Лющенко Тетяна Петрівна НБ/гол. бібліотекар 32-51

68

Шевченко Лідія Григорівна* ІПО/зав. навч.-метод. відд. 62-25

69

Попова Наталія Федорівна* Ректорат/пров. фахівець 33-37

70

Криворот Лідія Леонідівна* Бухгалтерія/пров. бухгалтер 34-13

71

Сергєєва Яніна Ігорівна* Студмістечко/зав.складом

72

Смелянська Тетяна Василівна* ІОЦ/нач.сектору

73

Могилко Інга Анатоліївна* КМЦЕВ/культорганізатор 33-39

74

Копиця Олександр Іванович* Автотранспорт/водій

75

Цахло Олена Михайлівна* ЦХ №1/технолог 32-59

76

Шкневська Олена Леонідівна* ЦХ №2/технолог 29-60

77

Безим‘янна Лілія Федорівна* ВМС/пров. спеціаліст 31-82

78

Мельник-Мірзоян Арміне Лаврентіївна* УФМЛ/учитель

79

Мельничук Наталія Юріївна* ВПЦ “КУ”/пров. фахівець 32-22

80

Волошко Світлана Василівна* ППО/гол. спец. 36-49

81

Цвих Володимир Федорович Голова профкому/зав. каф. філософ. ф-ту 239-31-43

82

Котенко Віталій Миколайович Заст. голови профкому 239-32-48

83

Щербина Вікторія Сергіївна Заст. голови профкому 239-31-43

* – голова профбюро