Семінар-тренінг голів студентських профспілкових організацій закладів освіти м. Києва

22-23 лютого 2022 року відбувся семінар-тренінг для голів первинних профспілкових організацій студентів закладів вищої освіти міста Києва. Основними питаннями для обговорення стали призначення та роль Профспілки у сучасному світі; основи мотивації профспілкового членства; окремі питання соціально-економічного захисту та інші.
   Участь у семінарі взяла заступниця голови Первинної профспілкової організації Київського національного університету імені Тараса Шевченка Вікторія Щербина.
У вступному слові голова КМОППОіНУ Олександр Яцунь наголосив на тому, що становлення громадянського суспільства та розбудова української державності напряму залежать від молоді, як найбільш активної, динамічної соціальної групи, ознайомив учасників семінару з актуальними питаннями сьогодення та викликами, що постають перед профспілкою.
      22 лютого з лідерами студентських ППО працював профспілковий тренер Віталій Копиш. Учасникам семінару було представлено презентацію теми, навчальне відео, підготовлені завдання в групах і наостанок усі змогли перевірити свої знання, взявши участь у навчальному квізі (вікторині).
     23 лютого з учасниками семінару працювали головний бухгалтер КМОППОіНУ Валентина Ярошенко, яка ознайомила присутніх з веденням фінансової документації, юрисконсульт Вікторія Соломінчук – зосередила увагу присутніх на правових засадах діяльності профспілкової організації, заступник голови КМОППОіНУ Олександр Трофименко з питанням соціально-економічного захисту студентської молоді, заступник голови КМОППОіНУ Олена Геведзе та головний спеціаліст Олена Зоренко, які розповіли про основні нюанси ведення документації у профспілковій організації.
     Загалом, організаційна та змістовна складові семінару були високо оцінені учасниками заходу, адже саме таким, на їхню думку, має бути сучасне навчання. Голови студентських профспілкових організацій дійшли висновку, що змістовні семінари – це один із найкращих засобів обговорити важливі питання, чудова нагода поділитися напрацюваннями, висловити свою точку зору, обговорити складні питання, а головне – набути нових знань для ефективної роботи усієї організації.