Відбулося засідання Профкому

28 червня 2022 року відбулося засідання Профкому. Серед основних питань:

• початок нового навчального року в умовах воєнного стану;
  • порядок оформлення та терміни відпусток;
  • можливість санаторного оздоровлення  для співробітників Університету та їх дітей;
  • Різне.
     Виконувач обов’язки голови профкому Дмитро Чомко у вступному слові зазначив основні виклики, які постають перед науково-педагогічним складом, співробітниками та студентами Університету у період воєнного стану, зокрема питання початку нового навчального року, облаштування бомбосховищ у гуртожитках студентського містечка та інше.
    Заступник голови профкому Віталій Котенко  надав вичерпну інформацію про зміни у трудовому законодавстві України – детально пояснив нюанси порядку оформлення цьогорічних відпусток, проінформував присутніх про можливість санаторного оздоровлення для співробітників Університету та їх дітей.
   Про зміни у складі Комісії профкому по роботі зі студентами проінформувала присутніх заступник голови профкому Вікторія Щербина.
   Члени профкому активно брали участь в обговоренні актуальних проблем сьогодення та отримали вичерпні відповіді на  питання, що їх цікавили.