Вічна пам”ять


З сумом повідомляємо, що 23 серпня 2023 р. на 70 році життя відійшов в засвіти професор історичного факультету, багаторічний голова профбюро факультету Сорока Юрій Михайлович.

Майже 50 років життя Юрія Михайловича нерозривно пов’язані з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, у якому він пройшов тривалий час навчання та професійного становлення – від слухача підготовчого відділення (1974–1975 рр.), студента історичного факультету (1975–1980 рр.) – до професора, заслуженого діяча освіти України. Після закінчення аспірантури у 1985 р. він працював на посаді асистента, згодом доцента історичного факультету. У 1989–1993 рр. був заступником декана історичного факультету.

Юрій Михайлович завжди брав активну участь у житті історичного факультету і всього Університету. З 2004 по 2014 рр. він був головою профбюро факультету, активно долучався до роботи Приймальної комісії Університету.

У вічність відійшла Людина великого серця, Вчений, Педагог, Патріот, який любив Україну, свою Волинь і рідне село Романів, історію якого написав, а тепер залишиться у ньому вічно.

Світла пам’ять про Юрія Михайловича назавжди збережеться в серцях близьких, колег і учнів – усіх, хто його знав.

Колектив Київського національного університету імені Тараса Шевченка та профспілкова організація висловлюють щирі співчуття близьким та рідним Юрія Михайловича Сороки та всім, хто знав цю видатну людину.