Інформація щодо надання матеріальної допомоги на здешевлення вартості санаторної путівки

Інформація щодо надання матеріальної допомоги на здешевлення вартості санаторної путівки.

Голови профбюро факультетів, інститутів, структурних підрозділів надають АБО подання на ім’я в.о. голови Профкому (просимо надавати документ згідно рішення Президії, протокол номер 40 від 30.06.2023 р.) на матеріальну допомогу щодо здешевлення вартості санаторної путівки для  співробітника/ів, вказавши ПІБ та посаду (в одному поданні можна список співробітників).

Документи, що необхідно додати до подання:

  1.  Фінансовий документ про оплату;
  2.  Зворотній талон або довідка про перебування в санаторії, тощо.
АБО заяву співробітника на ім’я голови профбюро з рішенням профбюро. У цьому випадку компенсація відбуватиметься за рахунок власних коштів профбюро на матеріальну допомогу та культмасову роботу.
 
Документи, що необхідно додати до заяви:
 
1. Фінансовий документ про оплату;
2. Зворотній талон або довідка про перебування в санаторії, тощо.
 
Компенсація надається ТІЛЬКИ за САНАТОРНІ ПУТІВКИ під час літнього оздоровчого сезону 2023 р. (з 1 червня по 30 вересня; термін путівки не менше 7 днів).
 
Якщо співробітники відпочивали на базах відпочинку, Профбюро  своїм рішенням може надати їм матеріальну допомогу (у межах ліміту коштів на матеріальну допомогу та у граничному розмірі, визначеному у Постанові про надання матеріальної допомоги (протокол засідання Профкому від 21.02.2023 р.).