Відбувся виїзний семінар профспілкового активу

13-14 жовтня 2023 р. на базі позаміського закладу відпочинку та оздоровлення «Пуща-Водиця» відбувся виїзний семінар профспілкового активу Київського національного університету імені Тараса Шевченка на тему «Особливості роботи профспілок на час дії воєнного стану».

Участь у семінарі взяли профспілкові лідери факультетів, інститутів, коледжів та структурних підрозділів Університету.

Відкрив засідання виконувач обов’язків голови Профкому  Дмитро Чомко. Насамперед він подякував Збройним силам України, які сталевим щитом стоять на варті нашої свободи, спокою та незламності і на сьогодні дають  можливість працювати на освітньому фронті зокрема. Дмитро Федорович наголосив, що і серед профспілкового активу є ті, хто мужньо захищає нашу країну про що ми повинні завжди пам’ятати і пишатися своїми героями.

Після вітального слова учасники семінару перейшли до обговорення основної теми семінару. Виконувач обов’язків голови профкому звернув увагу присутніх на  аспекти захисту прав та гарантій діяльності членів профспілки, а також питання профспілкового представництва у зв’язку з дією Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».

Участь в обговоренні взяли голови профбюро Навчально-наукового інституту філології Валентина Миронова, ННІ «Інститут геології» Оксана Диняк, економічного факультету Галина Филюк, ННІ публічного управління та державної служби Сергій Легкий, ННЦ «Інститут біології та медицини» Людмила Куровська та інші. Було зазначено, що у цих важких умовах члени профспілки, як і всі освітяни та громадяни України, потребують особливої уваги та підтримки, тому дії профспілкових організацій мають бути спрямовані насамперед на забезпечення  соціального захисту спілчан, безпеку освітян, збереження їхнього життя і здоров’я та надання всебічної підтримки. Також було розглянуто ряд поточних питань щодо внутріспілкової роботи.

Захід відбувався у дружній атмосфері, відчувалася максимальна єдність в думках та розумінні ситуації, адже ключовий акцент діяльності профспілки в умовах воєнного стану – відповідати викликам сьогодення.

Наприкінці зустрічі не обійшлося і без приємних моментів. Саме цього дня свій день народження відзначив один із членів профкому з багаторічним профспілковим стажем, завідувач відділу Навчально-наукового інституту права – Іван Пірон. Дмитро Федорович від імені усієї профспілкової родини привітав колегу, побажав міцного здоров’я, процвітання та якнайшвидшої перемоги!

 

ППО КНУ імені Тараса Шевченка