ЗАСІДАННЯ ПРОФКОМУ

19 жовтня 2023 року у залі засідань Вченої ради відбулось засідання Профкому. Серед запрошених – ректор Університету Володимир Бугров. До заходу долучились заступник начальника юридичного відділу Університету Валентин Бажанов та представники Міністерства освіти і науки України – начальник управління з питань державного майна та підприємств Євгеній Глушко і начальник відділу з питань державного майна Віктор Вознюк.

Засідання відкрив виконувач обов’язків голови Профкому Дмитро Чомко, який акцентував увагу на проблемних питаннях, що стосуються будівництва житлових будинків у ЖК “Еврика”. Більш детальніше про ситуацію навколо будівництва комлексу житлових будинків з об’єктами соціально-побутового, торговельно-розважального та готельно-офісного призначення по проспекту Глушкова, 6 у Голосіївському районі м.Києва розповів ректор Володимир Бугров.

Участь в обговоренні взяли представники МОН України та члени профкому. Наприкінці виступу Володимир Анатолійович звернувся до членів профкому з проханням скликати Конференцію трудового колективу на якій буде розглянуто вищезгадане питання.

Повернувшись до поточних питань порядку денного, присутніх було проінформовано про  підсумки літнього дитячого оздоровлення 2023 р. та розглянуто ряд організаційних питань, зокрема, щодо можливості закупівлі новорічних подарунків для дітей співробітників Університету (членів профспілки), проведення Новорічних ранків, механізму відшкодування часткової вартості санаторних путівок та визначено основні напрямки роботи на найближчий час.

 

ППО КНУ імені Тараса Шевченка