КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ: підсумки 31 жовтня

Узгодження важливих структурних і організаційних питань діяльності Київського національного університету імені Тараса Шевченка розглядалися під час чергового засідання Конференції трудового колективу.

Робота Конференції розпочалася із виступу в. о. голови первинної профспілкової організації КНУ Дмитра Чомка, який констатував наявність кворуму для проведення чергового засідання, оприлюднив загальну інформацію про склад Конференції трудового колективу Університету, а також нагадав присутнім організаційні питання щодо перебігу події.

Ключовим питанням засідання Конференції стало обговорення поточного стану будівництва комплексу житлових будинків з об’єктами соціально-побутового, торговельно-розважального та готельно-офісного призначення у Голосіївському районі м. Києва.

У обговоренні цього проблемного питання взяли участь представники інвесторів будинків № 14, № 15, № 18 по проспекту Глушкова, 6; об’єднаного активу ЖК «Еврика» та громадського об’єднання «За законне будівництво», які окреслили поточну ситуацію зі станом добудови та обслуговування об’єктів, які мають високий ступінь готовності. 

Позицію Університету перед колективом та присутніми на зборах представниками інвесторів висловив ректор Володимир Бугров. Свій виступ він розпочав з екскурсу в історію питання і переліку всіх перипетій, які тривають уже понад 20 років. Зважаючи на ситуацію, яка склалася, ректор запропонував Конференції трудового колективу погодити звернення Університету до Міністерства освіти і науки України як центрального органу виконавчої влади про прийняття в експлуатацію будинків № 14, № 15, № 18 по проспекту Глушкова, 6, на виконання функції замовника будівництва відповідних споруд.

Після тривалого обговорення пропозиція ректора була підтримана Конференцією трудового колективу КНУ.

Далі збори розглянули клопотання підрозділів Університету про підтримку кандидатур на відзначення галузевими нагородами.

Також було розглянуто питання про обрання членів комісії по трудових спорах з-поміж членів університетської спільноти.

Наприкінці засідання було уточнено дати проведення наступних засідань і погоджено важливі організаційні аспекти щодо повноцінного функціонування Конференції трудового колективу КНУ імені Тараса Шевченка.

 

За матеріалами Центру комунікацій КНУ імені Тараса Шевченка